Používám výrobky začky Sixtus.

Sixtus produkty se vyrábějí na bázi čistých přírodních éterických olejů (smrkové jehličí, borová kleč, rozmarýn, levandule, jalovec, tymián, šalvěj, eukalyptus, citrón, kafr, mentol, extrakt z arniky a alpských sušených květů). Tyto éterické oleje, esence nebo extrakty z koření mají, jak bylo dokázáno, farmakologické účinky, které mohou být cíleně dosazeny k léčení při fyziologické terapii stejně tak při fyzikální terapii. Utišují bolest, hojí rány, působí protizánětlivě, povzbuzují prokrvení. Kromě toho jsou antiseptické a antimikrobiální.

Co možná nevíte o firmě SIXTUS a jejich výrobcích?

Firma Sixtus sídlí v Alpách a dodává své přípravky úspěšně na trh více jak 60 let. Výrobky Sixtus se staly v Evropě pojmem a měřítkem kvality. Se stále rostoucím počtem výrobců přírodních preparátů převyšuje Sixtus běžný průmyslový standard právě svým šedesátiletým náskokem ve výzkumu a výrobě založené na důvěře v moc přírody a její byliny.Základ všech přípravků tvoří vybrané přírodní oleje lisované za studena. Jako účinné látky jsou použity výhradně přírodní éterické oleje např. levandulový, z kosodřeviny, tymiánu, rozmarýnu, máty, šalvěje, eukalyptu a další. Jednou z nejdůležitějších vlastností přírodních olejů je velmi dobré vstřebávání do pokožky s tím, že nezanechávají na jejím povrchu mastný film a mají malou spotřebu. Přípravky Sixtus neobsahují žádné konzervační látky a přesto mají trvanlivost několika roků. Alpské byliny v přípravcích Sixtus jsou pěstovány bez použití umělých hnojiv. Kouzelná moc přírodních bylin je založena na starověké filozofii, že na všechny naše neduhy a těžkosti lze právě v přírodě nalézt lék, jen vědět který. Firma Sixtus objevila, že právě alpské byliny obsahují účinné a vonné látky ve vyvážených množstvích a koncentracích.

Pro běžnou masérskou praxi:

Masážní olej s vůní kosodřeviny (Massageöl Latschenkiefer)
Základní masážní olej pro všechny druhy masáží, kombinovaný s čistým éterickým olejem z kosodřeviny lisovaným za studena. Navozuje dlouhodobý příjemný pocit, podporuje prokrvení pokožky, uvolňuje svaly.

Masážní olej neutrál (Massageöl Neutral)
Základní masážní olej pro všechny druhy masáží sportovních i regeneračních. Šetří pokožku, obsahuje minimum příměsí, je vhodný pro citlivou pokožku. Lze přidávat éterické oleje.

Masážní olej citron (Massageöl Zitrone)
Základní masážní olej pro všechny druhy masáží sportovních i regeneračních. Šetří pokožku, podporuje její prokrvení. Osvěžuje. Obsahuje přírodní éterické oleje z citrónu, pomeranče a mandarínky.

Přípravky Sixtus používá Stanislav Hervert, masér české reprezentace. Tyto přípravky se osvědčily i na zimních olympijských hrách v Naganu 1998 a na letních olympijských hrách v Sydney 2000, na zimních olympijských hrách v Salt Lake City 2002, na letních olympijských hrách Athény 2004!

Ceated by webmaster LivePage ©                                                                                              Poslední změna stránek: 7.6.2023