Co čekat od maséra a masáže?

V dnešní přetechnizované a uspěchané době útočí na lidský organizmus stres, časté bolesti hlavy, zad a někdy i celková únava. Nabízím masáž, která Vám pomůže uvolnit vaše tělo a pročistit vaši mysl v příjemném a klidném prostředí. Proto neuděláte chybu, když přijmete pozvání do mého masážního studia.

Změny od 1.5.2022

Od 1.5.2022 dojde k přestěhování mé provozovny z pavilón 5 na pavilón 20. Dále se změnou provozovny došlo ke změně nájemní smlouvy a z toho plynoucí změny ceníku masáží.


Konec platnosti papírových permanentek a dárkových poukazů

Od roku 2020 již nevydávám papírové permanentky, ale přešel jsem na elektronické. Protože jsem převědčený, že na uplatnění papírových permanentek byl dostatečný čas (2,5 roku) jejich platnost bude ukončena ke dni 30.4.2022. Od 1.5.2022 všechny papírové vstupenky (permanentky a dárkové poukazy)  definitivně propadnou a nebudou akceptovány.


Jděte si zacvičit

Nejlepší proti bolení těla je pravidelné cvičení. Proto mě dovolte nabídnout Vám odkaz na velmi dobrou cvičitelku spinningu (indoor cycling) Markétu Hrubešovou.


Ceated by webmaster LivePage ©                                                                                              Poslední změna stránek: 14.2.2012