Co čekat od maséra a masáže?

V dnešní přetechnizované a uspěchané době útočí na lidský organizmus stres, časté bolesti hlavy, zad a někdy i celková únava. Nabízím masáž, která Vám pomůže uvolnit vaše tělo a pročistit vaši mysl v příjemném a klidném prostředí. Proto neuděláte chybu, když přijmete pozvání do mého masážního studia.

Od čtvrtka opět masíruji!

Od čtvrtka 3.12.2020 opět začínám masírovat. Ti co jsou zaměstnanci FN Plzeň mohou do 11.12.2020 si zažádat o příspěvek z FKSP na masáže. Všem přeji pokojný adventní čas a šťastné a vesené Vánoce a pevné zdraví do nového roku.


ePermanentky

Od 14.2. 2020 zavádím novinku ePermanentky. Nové permanentky budou výhradně elektronické. Při přihlášení se bude zobrazovat kredit a v případě vytvoření objednávky se automaticky odečte klientovi požadovaná velikost kreditu. Jedna permanentka bude mít kredit 600min. 


Změna ceníku masáží od 1.1. 2020:

Uvedené ceny jsou platné v případě, že klient nemá slevu. Slevu je možné získat zakoupením permanentky. Běžná hodina stojí bez permanentky 450Kč, s permanentkou je cena 360Kč za hodinu.

Déle poskytuji slevu pro všechny maminky na mateřské dovolené a důchodce! Hodina masáže bude stát vybranou skupinu 260Kč za hodinu (tj. 42% sleva od základní hodinové ceny 450Kč).

Zaměstnanci Fakultní nemocnice v Plzni mají jednotlivé masáže se 17% slevou (tj. 370Kč za hodinu)! Ostatní klienti mají možnost získat slevu 11% za objednávání on-line přes internet.

Mohou také využít slevu na permanentku, pro zaměstnance FN permanentka stojí 3300Kč na místo běžné ceny 3600Kč.

Všichni klienti, kteří si permanentku zakoupili před rokem 2020 mají cenu masáže platnou pro rok 2019.

 


Jděte si zacvičit

Nejlepší proti bolení těla je pravidelné cvičení. Proto mě dovolte nabídnout Vám odkaz na velmi dobrou cvičitelku spinningu (indoor cycling) Markétu Hrubešovou.


Ceated by webmaster LivePage ©                                                                                              Poslední změna stránek: 14.2.2012