Co čekat od maséra a masáže?

V dnešní přetechnizované a uspěchané době útočí na lidský organizmus stres, časté bolesti hlavy, zad a někdy i celková únava. Nabízím masáž, která Vám pomůže uvolnit vaše tělo a pročistit vaši mysl v příjemném a klidném prostředí. Proto neuděláte chybu, když přijmete pozvání do mého masážního studia.

Zrušení masáží

Do 30.1.2022 ruší všechny masáže. Můj člen rodiny dostal COVID. 


Stěhování do nové provozovny v roce 2022

V roce 2022 dojde k přestěhování mé provozovny z pavilón 5 na pavilón 20. Zatím nevím termín přestěhování, ale jakmile se objeví, zveřením jej na webových stránkách. Předpoklad je, že stěhování proběhne během jara.


Konec platnosti papírových permanentek a dárkových poukazů

Od roku 2020 již nevydávám papírové permanentky, ale přešel jsem na elektronické. Protože jsem převědčený, že na uplatnění papírových permanentek byl dostatečný čas (2,5 roku) jejich platnost bude ukončena ke dni 30.4.2022. Od 1.5.2022 všechny papírové vstupenky (permanentky a dárkové poukazy)  definitivně propadnou a nebudou akceptovány.


Jděte si zacvičit

Nejlepší proti bolení těla je pravidelné cvičení. Proto mě dovolte nabídnout Vám odkaz na velmi dobrou cvičitelku spinningu (indoor cycling) Markétu Hrubešovou.


Ceated by webmaster LivePage ©                                                                                              Poslední změna stránek: 14.2.2012